Cîțu cere demiterea directorului CFR: Dacă lucra la Guvern, acum era acasă. Cătălin Drulă îi ia apărarea: Nu a dormit toată noaptea
Premierul Florin Cîțu. Foto: INQUAM Photos Premierul Florin Cîțu a scris un mesaj, pe Facebook, adresat ministrului Transporturilor, în care îi sugerează că directorul CFR, Ovidiu Vizante. ar trebui demis. „Dacă directorul CFR ar fi lucrat la Guvern, acum era acasă”, a scris premierul. Mesajul premierului vine după reacția nervoasă a directorului CFR care a fost întrebat …






