Sindicatele și patronatele se pregătesc să iasă în stradă, ca în timpul Guvernului Boc
Revolta a-nceput din prima zi a noii guvernări. „E mai rău decât în 2009”, spun atât patronii, cât și angajații Programul de guvernare al „Monstruoasei coaliții” – așa cum o denumesc deja patronatele și sindicatele – a reușit să-i revolte, deopotrivă, atât pe angajatori, cât și pe angajați. Patronatele și sindicatele au dat un „ultimatum” noului …
Sindicatele și patronatele se pregătesc să iasă în stradă, ca în timpul Guvernului Boc








